El Ele Lavanta Bahçesi

El Ele Avrupa Engellilere ve Yaşlılara Yardım Vakfı engelli bireylerin ve ailelerinin ihtiyaçlarını karşılamak için hayata geçirdiği “Lavanta Bahçesi” projesinde hızla ilerlemeye devam ediyor.

El Ele Lavanta Bahçesi

El Ele Avrupa Engellilere ve Yaşlılara Yardım Vakfı engelli bireylerin ve ailelerinin ihtiyaçlarını karşılamak için hayata geçirdiği “Lavanta Bahçesi” projesinde hızla ilerlemeye devam ediyor. Lavanta fidanlarının ekimi devam ediyor.  Toprakla buluşan her lavanta engelli bireylerin ihtiyaçlarını karşılamak için büyütülüyor. 

Lavantalar yarına can olacak

El ele VAKFI Genel Başkanı Cengiz Hocazade yaptığı açıklamada: “Antalya Elmalı'da 8 dönüm arazimizin üzerine lavanta fidanları bugün dikilmeye başlandı. Toprağa ve fidana su verdik, bunlar yarın can olacak El Ele Vakfı Başkanlarımıza, Yöneticilerimize ve bize gönülden destek veren tüm insanlara kucak dolusu sevgilerimizi gönderiyoruz. 'Elele Lavanta Bahçesi'ni özel çocuklarımıza ve ailelerine hediye ediyoruz. Ülkemizde yaşayan vatandaşlarımıza güzel bir hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz El Ele Ailesi olarak.” 

 

Paylaş: 

Diğer Haberler