Ege Bölgesi Kariyer Fuarı Başlıyor

Ege Bölgesi Kariyer Fuarı (EGEKAF) 2023 “Yetenek Her Yerde” temasıyla Pamukkale Üniversitesi tarafından 24-25 Şubat 2023 tarihlerinde Denizli’de gerçekleştirecek.

Ege Bölgesi Kariyer Fuarı Başlıyor

 

"Yetenek Her Yerde" temasıyla, 2019 yılında yola çıkan Bölgesel Kariyer Fuarları, Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, İnsan Kaynakları Ofisi Başkanlığı tarafından üniversiteler, kamu ve özel sektör kurumları ve meslek odalarının iş birliği ile gerçekleştiriliyor.

 

Her bölgede gerçekleştirilen bu etkinliklerden biri olan "Ege Bölgesi Kariyer Fuarı" bu yıl Pamukkale Üniversitesi ev sahipliğinde, 24-25 Şubat 2023 tarihlerinde, Denizli Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi'nde bölgedeki 15 paydaş üniversite ile birlikte düzenlenecektir.

 

Etkinlik; Ege Bölgesi'ndeki Pamukkale Üniversitesi, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi, Balıkesir Üniversitesi, Dokuz Eylül Üniversitesi, Ege Üniversitesi, İzmir Bakırçay Üniversitesi, İzmir Demokrasi Üniversitesi, İzmir Ekonomi Üniversitesi, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi, İzmir Kavram Meslek Yüksekokulu, İzmir Tınaztepe Üniversitesi, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü, Manisa Celal Bayar Üniversitesi, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi, Uşak Üniversitesi, Yaşar Üniversitesi öğrencileri ve mezunlarına yönelik olacaktır.

 

Ege Bölgesi'ndeki 16 farklı üniversitenin öğrencilerinin/mezunlarının katılımına açık olacak bu organizasyonda; iş fırsatı yakalamak isteyen öğrenciler ve mezunlar, staj imkanı arayan ara sınıf öğrencileri, kariyer hedeflerini farklılaştırmak ve geliştirmek isteyen ön lisans, lisans, lisansüstü̈ öğrencileri ve mezunlar katılacak.

 

Katılımcı firma ve kurumlara Denizli Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi'nde 2 gün boyunca stant açarak Ege bölgesindeki 16 üniversitenin farklı bölümlerinden katılım gösterecek öğrencilere ve mezunlara kendilerini tanıtma olanağı sunuyor.

 


Paylaş: 

Diğer Haberler