Bursa Tarım Fuarı Başladı

Bursa Tarım Fuarı 4-8 Ekim 2022 tarihleri arasında 75 bin metrekare fuar alanıyla Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açtı.

Bursa Tarım Fuarı Başladı

Bursa Tarım Fuarı 4-8 Ekim 2022 tarihleri arasında 75 bin metrekare fuar alanıyla Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde kapılarını açtı.

 

Geçtiğimiz yıl 54 farklı ülkeyi ağırlayan fuara 146 firma katıldı. Türkiye'nin her bölgesinden ziyaretçilerin sektör profesyonellerini bir araya getirdi. Tarım teknolojilerinden ilaçlama ekipmanlarına kadar geniş katılımcı profiliyle tarımsal üretime katkı sağmayı hedefliyor. 4 Ekim'de açılışı gerçekleştirilen fuar 8 Ekim Cumartesi gününe kadar devam edecek.

 

Fuar açılış programının ardından açıklama yapan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş; "BURTARIM Bursa 19. Uluslararası Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı ve Bursa 14. Uluslararası Hayvancılık ve Ekipmanları Fuarı'nın açılışındaydık. İştirakimiz Tarım Peyzaj A.Ş.'nin standını ziyaret ettik. Fuarın #TarımŞehriBursa'mıza hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

 


Paylaş: 

Diğer Haberler