ATRAX 24 - Çocuk Oyun ve Fiziksel Aktivite Alanları Segmenti Daha Büyük

Uluslararası Eğlence, Park, Spor ve Rekreasyon Tesisleri Fuarı ATRAX, sektörün önde gelen global etkinliği olarak sadece yüzlerce ürün ve hizmet sunmakla kalmayıp aynı zamanda daha sağlıklı ve mutlu toplumlar için çözümler sunmaktadır.

ATRAX 24 - Çocuk Oyun ve Fiziksel Aktivite Alanları Segmenti Daha Büyük

Çocuk oyun alanları, aktivite ve spor alanları gibi kentsel alanların tasarımı, şu anda endüstride özellikle büyük ilgi görmektedir. Bu nedenle ATRAX 24 fuarı, oyun ve spor alanı ekipmanı ile kentsel sosyal alanlar segmentlerine daha fazla odaklanacaktır.

 

Fuar, bu alanlarda sergilenen ürünlerin yanı sıra sektör dernekleri, üniversiteler ve yerel yönetimlerle iş birliği içerisinde seminerler, konferanslar gibi etkinlikler düzenleyerek sektör profesyonellerinin fikir alışverişinde bulunmalarını ve ağ kurmalarını sağlayacak birçok fırsat sunacaktır.

 

Sağlıklı nesillerin yetişmesinde önemli bir rol oynayan çocuk oyun alanları, eğlenceden çok daha fazlasını sunar. Oyun alanları, fiziksel aktiviteyi, sosyal etkileşimi ve hayal gücünü geliştirirken aynı zamanda gençlere yeteneklerini keşfedebilecekleri ve birey olarak gelişebilecekleri güvenli bir alan sunar. Özellikle kentsel çevreler, bu türden yeterli sayıda ve uygun şekilde donatılmış alanlara ihtiyaç duyar. Sektörün önde gelen uluslararası ticaret fuarı olan ATRAX, toplumun tüm kesimlerini ilgilendiren bu konuyu fuarın odağına koymaktadır.

 

11-13 Ocak 2024 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleşecek olan fuar, 4, 5, 6, 7 ve 8 numaralı salonlarda zengin ürün çeşitliliği sunacaktır. Salon 7'de oyun alanları, otomat makineleri ve kapalı alan eğlenceleri sergilenecek; Hall 6 ve 5'te parklar, kamusal alanlar, oyun ekipmanları, spor tesisleri, açık hava fitness konseptleri ve açık alan tesis güvenliği tel çit sistemleri yer alacaktır. Salon 4 tamamen havuz, spa, wellness gibi su eğlencelerine ayrılmışken, Salon 8'de bahçeli yaşam, yeşil alanlar, bahçe konfor ürünleri, tiny house gibi keyif ürünleri sergilenecektir.

 

Tüm konular, tematik olarak ayrılmış salonlarda ortak bir vitrinde bir araya getirilecek ve bu sayede katılımcı firmalar yerel yönetimler, planlamacılar, yatırımcılar, mimarlar, okullar ve sektör firmalarını içeren hedef kitlelerine tek bir yerden ulaşabilecektir. Bağlantılı bir alanda tüm sektör oyuncularının ortak sunumu, benzersiz bir atmosfer yaratacak ve ticari ziyaretçilerle kapsamlı iletişim sağlayan ek sinerjiler yaratacaktır.

 


Paylaş: 

Diğer Haberler