Antalya Şubesi 16. Olağan Genel Kurulu Gerçekleştirildi

Peyzaj Mimarları Odası Antalya Şubesi, 16. Olağan Genel Kurulu'nu 03 Şubat Cumartesi günü TMMOB Peyzaj Mimarları Odası Antalya Şubesi Eğitim Salonu'nda yoğun bir katılımla gerçekleştirdi.

Antalya Şubesi 16. Olağan Genel Kurulu Gerçekleştirildi

 

Toplantının sunuculuğunu Bensu Cüce'nin üstlendiği Genel Kurul öncesinde, meslek odalarından gelen kutlama mesajları okundu. Ayrıca, 6 Şubat Depremi'nin yıl dönümünde bilim ve bilginin önemi vurgulanarak anıldı.

 

Genel Kurul, Divan Başkanı ve Divan Kurulu'nun seçimi ile başladı. Divan Başkanlığı'na Murat Çanakçı, Divan Başkan Yardımcılığı'na Mehmetali Ak ve Divan Yazmanlığı'na Ayşe Demirçalı oy birliği ile seçildi. Ardından Divan Başkanı, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı'nın söylenmesiyle toplantıyı açtı.

 

Divan Başkanı'nın ardından söz alan 15. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Gülsüm Kıldan ve diğer konuklar, Genel Kurul ve Seçimler ile ilgili önemli konuşmalarını gerçekleştirdiler.

 

Başkan ve konuk konuşmalarının ardından, 15. Dönem Faaliyet Raporu ve Mali Raporlar katılımcılara sunuldu. Mali Rapor ve Faaliyet Raporu için gelen sorular oy birliği ile kabul edilirken, TMMOB Peyzaj Mimarları Odası Antalya Şubesi 16. Olağan Genel Kurulu'na iki farklı Yönetim Kurulu aday listesi sunuldu. Mavi Liste-Çağdaş Peyzaj Mimarları Yönetim Kurulu Asil-Yedek Listesi ve Kırmızı Liste-Kolektif Peyzaj Mimarları Yönetim Kurulu Asil Yedek Listesi, Delege Listesi okundu, oylamaya sunuldu ve kabul edildi.

 

Genel Kurul, Divan Başkanı ve konukların dilek ve temennileriyle kapanarak, TMMOB Peyzaj Mimarları Odası Antalya Şubesi Seçimi 04 Şubat Pazar günü gerçekleştirildi. Seçim süreci dostluk ve saygı çerçevesinde geçerken, 16. Olağan Genel Kurul sürecine katkıda bulunan üyelere, oda başkanlarına teşekkürler sunuldu.

 


Paylaş: 

Diğer Haberler