AKYAZI ARTIK DAHA GÜZEL

AKYAZI ARTIK DAHA GÜZEL

Akyazı Belediyesi Park ve Bahçeler müdürlüğüne bağlı ekiplerce ilçe genelinde sürdürülen teknik çalışmalar kapsamında tören alanı ve çevresinde peyzaj ve düzenleme çalışmaları tamamlandı.

Akyazının her geçen gün güzelleşmesi ve değişmesi adına sürdürülen teknik çalışmalar kapsamına alınan Akyazı tören alanında başlatılan peyzaj düzenleme, ot biçme çiçeklendirme çalışmaları kısa sürede tamamlanarak tören alanı ve çehresi güzel bir görünüme kavuşturuldu.

Akyazı Belediyesi Park ve Bahçeler müdürlüğünden alınan bilgiye göre planlı ve programlı bir şekilde  Akyazı genelinde tüm mahallelerde teknik çalışmalara aralıksız olarak devam edileceği öğrenildi

Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan "Akyazı Belediyesi Fen işleri müdürlüğümüz ve Park ve Bahçeler müdürlüğümüz tarafından Teknik çalışmalarımızı planlı ve programlı bir şekilde hava şartlarının da elverdiği ölçüde aralıksız olarak sürmekte. İnşallah 5 yıl sonra Akyazımız baştan sonra değişmiş ve güzelleşmiş olacak hedefimiz bambaşka bir güzellikte Akyazı inşaa etmek "dedi.

 

 


Paylaş: 

Diğer Haberler