AKTAŞ PLANT KENT DUVARLARINI RENKLENDİRİYOR BAHÇELER HEP YATAY OLACAK DEĞİL YA

Kurulduğu günden bu yana yenilikleri hayata geçiren, toprak ile teknolojiyi bir araya getirerek güzellikler ve inovatif çözümler sunan Aktaş Plant’tan bir devrim: DuvarBahçe.

AKTAŞ PLANT KENT DUVARLARINI RENKLENDİRİYOR BAHÇELER HEP YATAY OLACAK DEĞİL YA

DUVARBAHÇE

Kurulduğu günden bu yana yenilikleri hayata geçiren, toprak ile teknolojiyi bir araya getirerek güzellikler ve inovatif çözümler sunan Aktaş Plant, DuvarBahçe projesiyle devrim gibi bir çalışmaya imza attı. Yer sıkıntısı yaşayan, yerde görmeye alıştığımız güzellikleri duvarda da, dikey yapılarda da görmek isteyenler için patenti Aktaş Planta ait mükemmel bir çözüm sunan Duvar Bahçe; caddeleri, sokakları, dikey düzlemde de güzelleştiriyor.

 

ÇİÇEKTEN ENTARİLER

Türkiyede çiçek ve çok çeşitlilik denince akla ilk gelen markalardan biri olan Aktaş Plant, Ar-Ge mucizesi ile duvarları güzelleştiriyor. Şehrin gölgesine çiçekten entariler diken Aktaş Plant, şehirde yaşamayı bir festivalde eğlenmeye dönüştürüyor. DuvarBahçe şehir planlamasına katma değer sağlarken, o şehrin sakinlerine çiçeğin huzurunu, yeşilin güvenini getiriyor.

 

10 AYRI TESİSTE ÜRETİM

Kaliteden ödün vermeden potansiyelini uluslararası bir oyuncu olarak da kinetik hale getiren Aktaş Plant, bugün başta İstanbul ve Bayındır olmak üzere 10 ayrı tesiste üretim yapan, 27 bin 500 metre kare kapalı ve 150 bin metre kare açık alanda, peyzaj mimarisine yenilikçi yaklaşımlar getiren, yılda 40 milyon mevsimlik çiçek, 500 bin adet ağaç grubu ve 3 milyon adet soğanlı bitki üretimi yapan, çiçek sektörüne katma değer sağlayan çiçekten bir dev haline gelmAktas Plant Co., which fomented innovation, bringing together the beauty of the earth with technology and offering innovative solutions since its inception, has scored a run as the revolution by Wall Garden project. Wall Gardens; also beautifies the streets and alleys on vertical plane.eyi başardı.

 

 

 


Paylaş: 

Diğer Haberler