9. Peyzaj Mimarlığı Öğrencileri Bitirme Projesi Ödülleri Sahiplerini Buldu

Bu yıl dokuzuncusu düzenlenen Peyzaj Mimarlığı Bölümü Öğrencileri Bitirme Projesi Ödülleri (2021) sahiplerini buldu.

9. Peyzaj Mimarlığı Öğrencileri Bitirme Projesi Ödülleri Sahiplerini Buldu

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası ile Peyzaj Mimarlığı Bölüm Başkanları Konseyi (PEMKON) arasında koordinasyon, iş birliği ve üniversitelerde faaliyet gösteren PMOGenç Öğrenci üye komisyonu arasındaki iletişimi güçlendirmek üzere planlanan ve bu yıl dokuzuncusu düzenlenen Peyzaj Mimarlığı Bölümü Öğrencileri Bitirme Projesi Ödülleri (2021) sahiplerini buldu.

Oda tarafından yapılan açıklamada; “Ödüllerin değerlendirmesini yapan Seçici Kurul 1 Eylül’de bir araya geldi. Seçici Kurul 25 projenin değerlendirmesini tamamlayarak, 5 projeye Eşdeğer ödül, 3 projeye de Teşvik Ödülü dağıtımını gerçekleştirmiştir. Oda Yönetim Kurulu olarak, katılım gösteren tüm Peyzaj Mimarlığı Bölümlerine ve öğrencilerimize (yeni meslektaşlarımıza) teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.” denildi.

Eşdeğer Ödüller

Ezgi AKPINAR (İstanbul Teknik Üniversitesi), Gizem Yağmur GÖLBAŞI (İstanbul Teknik Üniversitesi), Ece ŞENGÜL (İstanbul Teknik Üniversitesi) Barış AYDIN – Naciye Eylül BAŞTÜRK (Ege Üniversitesi), Şule ŞİRİN (İnönü Üniversitesi)

Teşvik Ödülleri

Rümeysa Merve ÖKSÜZ (İstanbul Teknik Üniversitesi), Vuslat ÖZBEY – Şeyda UÇAN (İnönü Üniversitesi), Sena KELEŞOĞLU (İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi)

 


Paylaş: 

Diğer Haberler