9. ANTALYA ÇİÇEK FESTİVALİ

Süs Bitkileri ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Osman BAĞDATLIOĞLU; ‘9.Antalya Çiçek Festivali Basın Toplantısı’nın 21 Mayıs Salı günü saat 10:00-11:00’de Antalya Ticaret Borsası’nda yapılacağını belirtti.

9. ANTALYA ÇİÇEK FESTİVALİ

 

Süs Bitkileri ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Osman Bağdatlıoğlu; ‘9.Antalya Çiçek Festivali Basın Toplantısı’nın 21 Mayıs Salı günü saat  10:00-11:00’de Antalya Ticaret Borsası’nda yapılacağını belirtti.

Başkan Osman Bağdatlıoğlu:

  İlimizin önemli ihracat sektörlerinden olan süs bitkilerinin gerek ulusal gerekse uluslararası alanda tanıtılması amacıyla her yıl düzenlenen Antalya Çiçek Festivali’nin 9. su bu yıl 25 Mayıs 2013 tarihinde düzenlenecektir. Çiçek ve Çocuk temasıyla düzenlenen 9. Çiçek Festivalinin Antalya’nın ve Expo 2016 Antalya Projesi’nin tanıtımına önemli katkılar sağlayacağına inanılmaktadır.

 

  9. Çiçek Festivali etkinliklerinin her yıl olduğu gibi bu yıl da Cumhuriyet Meydanında gerçekleştirilmesi; festivalin tüm şehre maledilmesinin yanı sıra Antalya halkına ve Antalya’yı ziyaret eden turistlere de festival coşkusunu yaşama imkâ sağlayacaktır. Organizasyona katılacak uluslararası öğrenci grupları da kültür paylaşımına katkıda bulunacaktır.

 

  Festivalin organizasyonuna öncülük eden ve destek veren kurumların başkanlarının katılımıyla gerçekleşecek ve festival kapsamında yapılması planlanan aktivitelerin tanıtılacağı “9. Antalya Çiçek Festivali” konulu basın toplantısında sizi de aramızda görmekten memnuniyet duyarız.

 

9. ANTALYA ÇİÇEK FESTİVALİ PROGRAMI

25 Mayıs 2012 Cumartesi

Kortej Yürüyüşü

Saat: 18:00- 19:00

Güzergah : Cender Otel Önünden Cumhuriyet Meydanına


1. Gösteri Ekibi ( Tahta Bacak/ Palyaço/ Pandomim/ Jonglor/ Hostes Kızlar)
2. Belediye Bandosu
3. Protokol
4. Çiçeklerle Süslenmiş Araçlar
5. Antalya okullarından öğrenci grupları
6. Uluslararası okullardan öğrenci grupları

Cumhuriyet Meydanı Sahne Gösterileri

Saat: 16:00- 22:00

1. Müzik Grubu
2. Klasik Müzik Konseri
3. Saz Solo Konser
4. Dans ve Ritm Grubu
5. Cumhuriyet Meydanı Çiçek Süslemeleri
6. Cumhuriyet Meydanı Peyzaj Süslemeleri


Paylaş: 

Diğer Haberler