37. IPM ESSEN FUARI

Sektörün önemli fuarlarından IPM Essen 37. kez kapılarını açtı. Türkiye’den katılımcı ve ziyaretçilerin de yer aldığı fuara 46 ülkeden 1546 firma katıldı.

37. IPM ESSEN FUARI

Bahçecilik sektöründe dünyanın önemli fuarlarından olan IPM Essen 2019, Almanya’nın Essen şehrinde dünyanın dört bir yanından gelen firma ve ziyaretçilerin katılımı ile 37. kez gerçekleşti. 22-25 Ocak tarihlerinde 4 gün süren fuarı binlerce kişi gezerken Türkiye’den de çok sayıda firma katılımcı standı açtı.

Ülkemizi sektör temsilcileri, firma yetkilileri, akademisyenler, üretici birlik ve kooperatif üye ve yöneticileri IPM Essen’de ülkemizi temsil ederek dünyada sektörün son gelişmelerini yakından gözlemleme fırsatı buldu.

Fuarda ziyaretçiler arasında İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hayri Baraçlı, Genel Sekreter Yardımcısı Eyyüp Karahan, İstanbul Ağaç ve Peyzaj AŞ Genel Müdürü Faruk Kacır, SÜSBİR Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Dündar ve yönetim kurulu üyeleri, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Avrupa Yakası Park ve Bahçeler Müdürü Ömer Çebi, Anadolu Yakası Park ve Bahçeler Müdürü Hülya Demirkol, Süs Bitkileri ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri de yer aldı.


Paylaş: 

Diğer Haberler