25. VERGİ HAFTASINDA FİDAN DİKİM GELENEĞİ UNUTULMADI

25. VERGİ HAFTASINDA FİDAN DİKİM GELENEĞİ UNUTULMADI

  Bu yıl 25incisi kutlanacak olan Vergi Haftası kapsamında, "İzmir Vergi Dairesi Başkanlığı Hatıra Ormanı"na ağaç dikimi geleneği İzmir Vergi Dairesi Başkan Vekili Ferhat ALEMDAR, Grup Müdürleri Fahri SIDAL, Cihangir ÖZÇELİK ile Vergi Dairesi Müdürleri ve personelin katılımıyla vergi bilinci açısından büyük önem taşıyan Maliye Kreşindeki çocuklarla beraber gerçekleştirildi.  

  İzmir Vergi Dairesi Başkan Vekili Ferhat Alemdar, "İzmir Vergi Dairesi Başkanlığı olarak gelecek kuşaklara bırakacağı en önemli miraslardan biri olan ağacı ve ağaç dikimini çok önemsiyoruz. Ülkemizin akciğerleri olan ve gün geçtikçe tükenen ormanlarımızın değerini hatırlatmak ve ağaçlandırmanın önemini çocuklarımıza anlatmak amacıyla bu etkinliği düzenlemiş bulunmaktayız" dedi. 

  Alemdar, "Bu bağlamda değerli mesai arkadaşlarımız ile kurumumuz kreşindeki çocuklarımızın kendi elleriyle diktiği bu küçük fidanların çocuklarımızın ve vatanımızın yarınlarına büyük fayda sağlayacağını düşünüyorum. İzmir Orman Bölge Müdürlüğünün katkılarıyla gerçekleştirilen bu etkinlik nedeniyle İzmir Orman Bölge Müdürü İbrahim AYDINa iletilmek üzere Buca İşletme Şefi Mehmet ÇAPRAZLIya Başkanlığımızca plaket verildi" diye konuştu.     


Paylaş: 

Diğer Haberler