10. ÇİÇEK FESTİVALİ KAPSAMINDA TASARIM YARIŞMASI DÜZENLENİYOR

10. ÇİÇEK FESTİVALİ KAPSAMINDA TASARIM YARIŞMASI DÜZENLENİYOR

Her yıl geleneksel olarak  düzenlenen Antalya Çiçek Festivalinin 10. su bu yıl 23-24 Mayıs 2014 tarihleri arasında Süs Bitkileri ve Mamulleri İhracatçıları Birliği, Antalya Ticaret Borsası, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası, Expo 2016 Antalya Ajansı, Antalya Büyükşehir Belediyesi, Süs Bitkileri Tanıtım Grubu, Akdeniz Üniversitesi, Interflora Çiçekçileri Derneği, Süs Bitkileri İhracatçıları Derneği, Akdeniz Süs Bitkileri Üreticileri Derneği, Peyzaj Mimarları Odası, Antalya Çiçekçiler Odasının ortak organizasyonuyla gerçekleştirilecek.

Çiçek Festivalinin amaçları arasında çiçek sektörünün ulusal ve uluslararası alanda tanıtılması ve bu alana yönelik ilginin arttırılması yer alıyor. Festival bünyesinde yer alan etkinliklerle bu yıl çiçeğin etkili bir tanıtımının sağlanması hedefleniyor. Festival kapsamında 24 Mayıs Cumartesi günü ihracatçı firmaların özel dizayn edilmiş araçlarıyla katıldığıFestival Korteji oluşturulacak.

Festival kortejinde yer alacak firmalar için Çiçek Festivali Tasarım Yarışması düzenlenmiş olup, ilgili yarışma şartnamesi ve ilgili sirkülerimiz web sitemizde (www.oaib.org.tr) yer almaktadır. Bu kapsamda korteje katılmak isteyen firmalarınkatılım formunu 13 Mayıs 2014 Salı günü mesai bitimine kadar Birliğimize göndermeleri (E-mail: bayg@oaib.org.tr)gerekmektedir. 

Not: Festival kortejine katılmak isteyen firmaların, araç yapımı ile ilgili Birliğimiz Yönetim kurulu Üyesi Ömer Gündeşlioğlu (Tel: 340 07 02 ) ile temasa geçmeleri de gerekmektedir.

 


Paylaş: 

Diğer Haberler