SEKTÖRDE LİDERLİK VE BAŞARI

 SEKTÖRDE LİDERLİK VE BAŞARI

Plant Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Dergisi önderliğinde Yalova Meslek Yüksek Okulu ve Bayındır Meslek Yüksek Okulunda eğitim gören öğrencilere yönelik ‘Sektörde Liderlik ve Başarı konulu bir panel düzenlendi.

 

PANEL DÜZENLENDİ

Plant Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Dergisi önderliğinde Yalova Meslek Yüksek Okulu ve Bayındır Meslek Yüksek Okulu Peyzaj ve Süs Bitkiciliği bölümünde eğitim gören öğrencilere yönelik ‘Sektörde Liderlik ve Başarı konulu bir panel düzenlendi. İlk olarak Yalova Meslek Yüksek Okulunda sektörün önde gelen isimlerinden Süs-Bir Başkanı Abdullah Okul ve Gardensa firması Yönetim Kurulu Başkanı Riccardo Disperati ile dergimiz imtiyaz sahibi Remzi Adıyaman öğrencilerle buluştu.  

 

BİLGİ VERDİLER

Panel öncesi bir konuşma yapan Yalova Meslek Yüksek Okulu Yardımcı Doç. Dr. Gül Yücel: "Üç konuğumuza da ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Hepsi alanlarında uzman kişiler. Desteklerinden dolayı Müdürümüz Refik Alan ve değerli hocamız Yusuf Evren Doğana teşekkür ediyorum." dedi. Daha sonra söz alan Abdullah Okul ve Riccardo Disperati sektör ile ilgili detaylı bilgi verirken Remzi Adıyaman ise sektördeki yayıncılık üzerine bilgi aktardı.

 

SORULARI YANITLADILAR

Bayındır Meslek Yüksek Okulunda düzenlenen panele ise Kardelen Fidancılık Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Altun, Bayındır SÜSBİR adına Ziraat Teknikeri İçim Kahraman ve Remzi Adıyaman katıldı. Panel öncesi söz alan Bayındır Meslek Yüksek Okulu Yardımcı Doç. Dr. Ali Salman: "Sektörle ilgili karşılıklı istişare edip bilgi almak amacıyla düzenlenen panele katılımlarından dolayı konuklarımıza teşekkür ediyorum." dedi. Yine sektör ile ilgili bilgi veren Altun ve Kahraman öğrencilerin sorularını da yanıtladı.

 

 

 

 

A panel organized titled as Sector Leadership and Success under the leadership of PLANT Landscaping and Ornamental Plants Magazine for students studying at Yalova and Bayındır Vocational Schools. Panelists Chairman of SÜS-BİR Mr Abdullah Okul, Chairman of Gardensa Co., Mr. Riccardo Disperati, Chairman of Kardelen Nurseries Mr. Selahattin Altun, Miss.İçim Kahraman from Bayındır SÜS-BİR, and owner of our magazine Mr. Remzi Adıyaman gave information to students.


 


Paylaş: 

Diğer Haberler