ZİRVE PEYZAJ’DAN YALOVA’DA BAHÇE MARKET

Zirve Peyzaj, Yalova’da İç-Dış Mekan Toptan ve Perakende Satış Serasını hizmete açtı. 2 bin 500 metrekare kare kapalı ve Bin metre kare açık alana sahip modern tesis Yalova ve çevresine hizmet verecek.

ZİRVE PEYZAJ’DAN YALOVA’DA BAHÇE MARKET

Antalya merkezli Zirve Peyzaj, Yalova Garden AŞ içerisinde İç-Dış Mekan Toptan ve Perakende Satış Serası kurdu. SASBÜD ve MARKA (Doğu Marmara Kalkınma Ajansı)nın destek verdiği Süs Bitkileri Araştırma Geliştirme ve Uygulama Projesi kapsamında hayata geçirilen seranın açılışına sektör temsilcileri büyük ilgi gösterdi. Bahçe Market konseptiyle hizmet verecek olan İç-Dış Mekan Toptan ve Perakende Satış Serası, müşteriyi uygun fiyata kaliteli ürünle buluşturmayı amaçlıyor. Tanıtım kokteyline katılan herkese teşekkür eden Zirve Peyzaj sahibi Necati Akkanat, uzun zamandır Antalyada sektöre hizmet verdiklerini, ancak Yalovalı olarak Yalovada garden centar açmak gibi bir hayali olduğunu ve bunu gerçekleştirmiş olmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Zirve Peyzaja bu yeni projesinde ürün desteğinde bulunacakları kaydeden Yenice Seracılık Yönetim Kurulu Başkanı Yakup Göncüoğlu da açılışa katılan herkese teşekkür etti.

 

 

YÜKSEK KALİTELİ YERLİ ÜRÜN

 

Yalovada toptan iç mekan bitkilerinde eksiklik gördükleri için böyle bir çalışma imza attıkları ifade eden Akkanat, merkezin aynı zamanda Antalyada Zirve Peyzaj merkezine gidemeyen İstanbul müşterilerine de hizmet edeceğini söyledi. Akkanat, şunları paylaştı: Buradaki öncelikli hedefimiz, Yalova İstanbula yakın olduğu için yurt dışından İstanbula gelen misafirlerimiz, Antalya uzak olduğu için bizden hep yakın yerlerde sera talebinde bulunuyorlardı. Müşterilerimizin bitkilerimize daha kolay ulaşmasını sağlayacağız. Ayrıca Zirve Çiçekçilik ve Yenice Seracılık adına kendi ürettiğimiz yerli ürünlerin bu bölgede satışını gerçekleştireceğiz. Yalovalıları standardı yüksek yerli ürünlerle buluşturacağımız için de ayrıca mutluyuz.

 

 

2 BİN 500 METREKARE KARE MODERN SERA

 

2 bin 500 metre kare kapalı alanda modern bir sera ve Bin metre kare açık alana sahip olan tesiste, 80 türden fazla bitki yer alıyor. Necati Akkanat, "Bizim buradaki hedeflerimizden bir önemlisi de insanlara bitkiyi, çiçeği sevdirmek. Yalovanın yıllardan beri süre gelmiş olan çiçek merkezi olma kültürüne katkı sağlayacağız. Fiyatlarımızı da minimumlarda tutuyoruz. Burada amaç çok para kazanmak değil, çiçeği herkese sevdirmek" olduğunu söyledi. Akkanat, son olarak sektörün gelişmesi adına bütün meslektaşlarını bu tür yatırımlar yapmaya davet etti.

 

 

 


Paylaş: 

Diğer Haberler