Veysel Tiryaki’den Sakarya’ya Ziyaret

Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Veysel Tiryaki Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü'nü ziyaret etti.

Veysel Tiryaki’den Sakarya’ya Ziyaret

 

Ziyarette Tarım ve Orman Bakanlığı Bakan Yardımcısı Dr. Veysel Tiryaki'ye, Orman Genel Müdür Yardımcısı Recep Ateş, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdür Yardımcısı Seyit Ali Kurtuluş, Sakarya Orman Bölge Müdürü Ziya Polat, Doğa Koruma ve Milli Parklar İstanbul Bölge Müdürü Fahrettin Ulu eşlik ettiler. Bakan Yardımcısı Dr. Veysel Tiryaki, ÇAMSAN entegre Genel Müdür'ü Refik Suat Kılıç eşlik etti.

 

Sakarya Bölge Müdürlüğü'ne gelen Bakan Yardımcısı Dr. Veysel Tiryaki, Bölge Müdürü Ziya Polat başkanlığında teknik ekip tarafından karşılandı. Bölge Müdürlüğüne bağlı İşletme Müdürlüklerinde iş yapan orman kooperatif başkanları, ormancılık faaliyetlerinde bulunan firma sahipleri ve Kastamonu Entegre, Yıldız Entegre firma yetkilileri ile ayrı ayrı ormancılık sektörünün gelişimine katkı sağlayacak görüş ve öneriler ile ilgili toplantılar yapıldığı belirtildi.

 

Bakan Yardımcısı Dr. Veysel Tiryaki'ye, Bölge Müdürü Ziya Polat tarafından Bölge Müdürlüğü ormancılık faaliyetleri hakkında bilgilendirme yapıldı.  Bakan Yardımcısı Dr. Veysel Tiryaki Bölge Müdürlüğü teknik personeliyle yaptığı toplantıda; "Orman Genel Müdürlüğü büyük bir köklü teşkilat, teşkilatın gelişimi ve yanlış algılara sebep olan durumlar hakkında her çalışanın üstüne düşen görev ve yetkilerini en iyi şekilde yapacağına inancım tamdır. Öncelikli amacımız devletimizin kalkınması, bunu sağlamak hepimizin görevidir. Kamu kaynaklarını en verimli şekilde kullanmalıyız. Çalışmalarınızda mutlu olmanız için başkalarına iyilik yapın, onlar mutlu oldukça sizde mutlu olacaksınız. Her çalışanın işini emek vererek en güzel şekilde yapacağına inancım tamdır. Bu duygu düşünceler ile işlerinizde kolaylıklar dilerim" dedi.

 


Paylaş: 

Diğer Haberler