SUUDİ ARABİSTAN DAMMAM ÜNİVERSİTESİNDEN AĞAÇ AŞ’YE ZİYARET

Dammam Üniversitesi Peyzaj Bölüm Başkanı Saeed Ahmed ve beraberindeki peyzaj bölümü öğrencileri İstanbul Ağaç ve Peyzaj AŞye ziyarette bulundu.

SUUDİ ARABİSTAN DAMMAM ÜNİVERSİTESİNDEN AĞAÇ AŞ’YE ZİYARET


İstanbul’daki çalışmalar ve projeler hakkında teknik bilgi almak amaçlı gelen heyet; İstanbul Ağaç ve Peyzaj AŞ’nin çevre düzenlemesi, peyzaj, bitki ve sektör çalışmaları hakkında bilgi edindi.

 

İstanbul Ağaç ve Peyzaj AŞ Genel Müdürü Murat Ermeydan tarafından ağırlanan misafirler önce İstanbul Ağaç ve Peyzaj AŞ tanıtım filmini izleyerek şirket hakkında detaylı bilgi aldı. Tanışma ve genel bilgilendirmenin ardından, Peyzaj Bölümü öğrencileri Genel Müdür Murat Ermeydan’a merak edilen soruları sordular. Alibeyköy Fidanlık sahasını gezen heyete bitkiler, toprak üretimi, AR-GE faaliyetleri, sulama ve bakım, lojistik konularında da teknik bilgi verildi. Bahçe Market’i ziyaret eden misafirler burada İç ve dış mekan bitkiler hakkında bakım, üretim, mevsimlik çiçekler, meyve fidanları, mini bahçe uygulamaları hakkında bilgi aldılar. Bahçem Kafe’de ağırlanan misafirler ile karşılıklı olarak hediye takdiminde bulunuldu.

Şirket , peyzaj ve bakım uygulamaları hakkında bilgi sahibi olmak isteyen Dammam Üniversitesi Peyzaj Bölüm Başkanı Saeed Ahmet ve öğrencileriyle Emirgan Korusu’nda teknik gezi yapıldı.


Paylaş: 

Diğer Haberler