SÜSBİR KAMU İHALE KURUMU BAŞKANI’NI ZİYARET ETTİ

SÜSBİR Başkanı Ahmet DÜNDAR ve AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı ve Yalova Milletvekili Ahmet BÜYÜKGÜMÜŞ Kamu İhale Kurumu Başkanı Hamdi GÜLEǒi makamında ziyaret etti.

SÜSBİR KAMU İHALE KURUMU BAŞKANI’NI ZİYARET ETTİ

SÜSBİR Başkanı Ahmet DÜNDAR ve AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı ve Yalova Milletvekili Ahmet BÜYÜKGÜMÜŞ Kamu İhale Kurumu Başkanı Hamdi GÜLEÇ’i makamında ziyaret etti.
Yapılan ziyarette kamu alımları hakkında sektörün talepleri dile getirildi. Başkan DÜNDAR; ‘Kamunun oluşturulacağı yeşil alanlarda üreticiden doğrudan alım yapmaları üründe kalitenin artmasını sağlayacak, doğru yerde doğru bitkinin kullanılması, üretim planı yapılabilmesi ve en önemlisi kamu kaynaklarının daha etkin kullanımını sağlayacaktır.” Dedi.
Sayın Milletvekili BÜYÜKGÜMÜŞ, süs bitkileri üreticileri için bu konuyu desteklediklerini ve konunun takipçisi olacaklarını belirtti.
SÜSBİR Başkanı Ahmet DÜNDAR Sayın Milletvekiline konuyla ilgili hassasiyetinden dolayı üreticiler adına teşekkürlerini iletti.
Yapılan görüşmede kamunun üreticiden doğrudan alım yapabilmesini rahatlatmak amacıyla mevzuat düzenlemesi yapılması gerektiği konusunda görüş birliğine varıldı.


Paylaş: 

Diğer Haberler