SÜSBİR GENEL KURULU 24-25 EYLÜL’DE

15 Temmuz hain darbe girişimi nedeniyle 16-17 Temmuz tarihlerinde yapılması gereken 9. Olağan Genel Kurulu 24-25 Eylül 2016 tarihlerine ertelendi. Seçimli genel kurulda 2 listenin yarışması bekleniyor.

SÜSBİR GENEL KURULU 24-25 EYLÜL’DE

Silahlı terör örgütü FETÖ’nün 15 Temmuz gecesi demokrasimize ve millet iradesine yönelik gerçekleştirmiş olduğu hain darbe girişimi SÜSBİR Genel Kurulunu da vurdu! Normal şartlarda 16-17 Temmuz tarihlerinde düzenlenmesi gereken SÜSBİR 9. Olağan Genel Kurulu güvenlik nedeniyle ileri bir tarihe ertelenmişti. SÜSBİR 9. Olağan Genel Kurulunun 24-25 Eylül tarihleri arasında Ankara Anadolu Hotel’inde yapılacağı açıklandı. SÜSBİR’den yapılan yazılı açıklamada, “SÜSBİR 9. Olağan Genel Kurul Toplantı ve Seçimleri 3-4 Eylül 2016 Cumartesi ve Pazar günü, ilk toplantıda çoğunluk sağlanamaması halinde ikinci toplantı ve seçimler çoğunluk aranmaksınız 24-25 Eylül 2016 Cumartesi ve Pazar günü, Ankara Anadolu Hotel Downtown’da yapılacaktır” denildi. SÜSBİR Genel Kurul seçimlerinde 2 listenin yarışması bekleniyor.

GÜNDEM

SÜSBİR 9. Olağan Genel Kurulu Toplantı ve Seçim Gündemi şu şekilde açıklandı: Başkanlık divanı oluşumu / Saygı duruşu ve İstiklal Marşı / Açılış konuşmaları / Gündem görüşülmesi / 2013 ve 2014 yılı en fazla binde üç komisyon beyanı veren ve ödeyen ilk üç üyemize plaket verilmesi / Dönem faaliyet raporu ve mali raporun okunması, görüşülmesi ve ibrası / Denetim raporunun okunması, görüşülmesi ve ibrası / Faaliyetine son veren ve Süs Bitkisi Üreticisi Belgesini iptal ettirmiş olan veya üyelik yükümlülüklerini yerine getirmediği için geçici ihraç konumundaki üyelerimizin durumunun karara bağlanması / Giriş aidatı ve yıllık aidat miktarlarının belirlenmesi / 2016 yılı bütçesinin görüşülmesi ve onaylanması ve uygulanması konusunda Yönetim Kuruluna yetki verilmesi / Yeni tüzüğün görüşülerek karara bağlanması / Yeni alt birlik personel yönetmeliği ve yeni mali işler yönetmeliklerinin görüşülerek karara bağlanması / Alt Birlik Organları ve Birlik temsilci aday listelerinin oluşturulması / Dilek ve temenniler.

Pazar günü seçimler gerçekleşecek.


Paylaş: 

Diğer Haberler