SÜSBİR AMERİKA’YA GİDİYOR

SÜSBİR Amerika’ya gidiyor. SÜSBİR, Amerika’nın Orlando kentinde eylül ayında düzenlenen The Landscape Show fuarına katılıyor.

SÜSBİR AMERİKA’YA GİDİYOR

SÜSBİR Atlantik ötesi fuarlara katılıyor. Amerika’nın Orlando kentinde 12 Eylül, 17 Eylül tarihleri arasında düzenlen The Landscape Show fuarına SÜSBİR katılım sağlayacak. Fuara katılacak olan SÜSBİR üyelerinin harcamalarının yüzde 70’i Ekonomi Bakanlığı tarafından karşılanacak. Fuara katılım için başvurular sona erdi.

SÜSBİR’den yapılan duyuru şöyle;

12-17 Eylül 2017 tarihlerinde gerçekleşecek olan ve ‘The Landscape Show’ fuarı ziyaretini de kapsayan ‘Yurt Dışı Pazar Araştırması’ programımızın başvuruları başlamıştır. Katılımcılara, yapacakları konaklama, ulaşım vs. harcamalarının %70 i program bitiminden itibaren 3 ay içinde geri ödenecektir.

Orlando Fuar ziyareti, SÜSBİR ‘in 2017 Ocak ayı itibariyle başlattığı bir hizmet olarak Yurt Dışı Pazar Araştırması faaliyetlerinin takibi kapsamında planlamış olduğu ilk uluslararası organizasyondur. Amerika vizesi olmayan katılımcılar için vize başvurusu toplu olarak yapılacak

Katılım bedeli tüm hizmetler dâhil 3600 USD DOLARIDIR. Program sonrası Ekonomi Bakanlığı 2011/1 sayılı tebliğ kapsamında yer alan Yurt Dışı Pazar Araştırması desteğiyle 3 aya kadar 2520 USD doları iade alınacak ve firmaların hesabına aktarılacaktır.(Ekonomi Bakanlığının %70 desteğinden, anonim veya limited şirketleri ile bu şirketlerin sahibi, ortağı ve/veya sigortalı çalışanı yararlanabilir.Bir yurt dışı pazar araştırması gezisi kapsamında en fazla iki şirket çalışanının giderleri desteklenir.)


Paylaş: 

Diğer Haberler