SERİNOVA PLASTİK’TEN DEV SAKSI; 450 LİTRE

Serinova Plastik 450 litrelik yeni ürününü piyasaya sundu. Zeytin, narinciye, palmiye ve 80’lik bıçakla söküm yapılabilen bitkiler için ideal olan ürün taşıma avantajına da sahip.

SERİNOVA PLASTİK’TEN DEV SAKSI; 450 LİTRE

Basık model olarak imal edilen 450 litre saksı forklift ile rahatça kaldırabilmek için taban kısmı kanallı bir şekilde üretildi.     

 

Serinova Plastikin yeni mamulü 450 litre saksı özellikle zeytin, narenciye, palmiye ve 80lik bıçakla söküm yapılan bitkiler için ideal bir ürün. Basık model olarak imal edilen 450 litre saksı aynı zamanda yükleme ve boşaltma esnasında yaşanan sıkıntıları bertaraf edebilmek ve forklift ile rahatça kaldırabilmek için taban kısmı kanallı bir şekilde üretildi. Basık model olarak imal edilen bir diğer saksı olan 230 litre ise 25-30 kuturunda 60lık ve 70lik bıçakla yapılan sökümler için uygun bir üründür.

Serinova Plastikin ürün gamını sürekli genişlettiğini söyleyen Serinova Plastik Satış Temsilcisi Ergün Güral, yakında üreticilerle buluşacak olan yeni ürünün müjdesini de verdi. Güral, "Daha önce imal ettiğimiz makrome saksılara ilaveten sarkaç bitkiler için 1,8 litre yeni bir makrome saksı da çok yakında üreticilerin istifadesine sunulacaktır" dedi.

 

 

ÜRETİCİNİN HER TÜRLÜ SAKSI İHTİYACI KARŞILANIYOR

 

Türkiyede süs bitkisi sektörüyle birlikte son 30 yılda istikrarlı bir şekilde büyüyen Serinova Plastik, sektörle iç içe ve istişare ile yoluna emin adımlarla ilerliyor. Yapmış olduğu AR-GE çalışmalarıyla ihtiyaçları zamanında tespit ederek ürün gamını geliştirmiş ve geliştirmeye de devam ediyor. Güral, "İç mekan, dış mekan, salon bitkileri, çiçekli ve yapraklı sarkaç bitkiler; fide, çalı, ibreli ve yapraklı ağaçlar için tasarım aşamasında olan yeni mamuller yakında tezgahlarda yerini alacaklardır" diye bilgi verdi. Üreticilerin her türlü saksı ihtiyacını karşıladıklarını belirten Güral; "Üreticilerimizin her türlü saksı ihtiyacı için basık, eşit ölçülü, geniş tabanlı, dar tabanlı, kare, derin saksılar; toprakta üretim yapmak için file saksılar imal etmekte olan Serinova Plastik sektörün lideri olmanın haklı gururunu yaşamaktadır."

 

AYAKLI BAHÇE SAKSISI

 

Serinova Plastik üreticilerin ihtiyaçlarına yönelik geniş üretim saksı çeşidinin yanı sıra dekoratif saksı çeşitliliğinde de hem iç mekan hem de dış mekan bitkilere yönelik Türkiyede en fazla saksı modeline sahip firmadır. 5 ayrı model balkon serisi, 3 ayrı model kare saksı serisi, 11 ayrı model yuvarlak saksı serisi, 2 ayrı model arajman serisi, 2 ayrı model makrome serisinin yanında dış mekan büyük dikdörtgen saksılar ve kesme çiçek satıcılarına yönelik 5 ayrı kesme çiçek vazosu imal edilmektedir. Serinova Plastik kurumsal firmaların ve ofislerin ihtiyaçlarına yönelik akıllı saksı imalatına da geçtiğimiz yıl başlamış ve Türkiyede tek olan ayaklı bahçe saksısını da ürün gamına dahil etmiştir.

 

56 ÜLKEYE FİİLEN İHRACAT

 

Satış Temsilcisi Ergün Güral, Serinova Plastikin müşterilerinin ihtiyacına yakından hizmet verebilmek için şube sayısını artırdığını ve ayrıca 56 ülkeye ihracat yaptığını söyledi. Güral, Serinova Plastik ile ilgili bazı bilgiler verdi; Üreticilere daha yakından hizmet verebilmek için 2014 yılında Yalovada bir şube açmış ve üreticilerimizin ihtiyaçlarını yerinden hızlı bir şekilde karşılamıştır. Sakarya, Kocaeli ve İstanbulda bulunan müşterilerimizin siparişlerini kendi araçlarımızla düzenli olarak sevkiyatlarını gerçekleştiriyoruz. Serinova Plastik yurtiçindeki lider konumunun yanında 2014 yılından itibaren ikinci neslin de işin başına geçmesiyle birlikte ülkemizi yurtdışında temsil edebilmek için yoğun bir yurt içi yurtdışı tanıtımlara girişmiş kısa zamanda 56 ülkeye fiilen ihracat yapar hale gelmiştir. Serinova Plastik, fide yetiştiricilerinden fidan üreticilerine; çiçek üreticilerinden kesme çiçek satıcılarına, nihai kullanım yerleri olan evlere ve işyerlerine kadar yeşili seven ve yeşili hayatının her alanında yaşamak isteyen herkese hizmet etmeye çalışmakta ve bu hedefinden sapmadan yatırımlarına da aralıksız devam etmektedir.

 

 

 


Serinova Plastic Co., having a new product 450 lt pot that is an ideal product especially for olive, citrus, palm and plants which are rootballed with 80 cm knife. The 450 lt pot made as a flat model was also produced with a sole with a base so as to be able to remove troubles during loading and unloading and to be able to lift it easily with a forklift. The 230 lt, which is made as a flat model, is suitable for disassembly made with a 60 and 70 cm blade in 25-30 Q trees.

 


Paylaş: 

Diğer Haberler