Sakarya Fidan AŞ’de Yeni Görevlendirme

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ağaç ve Peyzaj AŞ’de uzun yıllar Pazarlama Şefi olarak görev yapan Uğur Pulat Sakarya Fidan AŞ'nin Satış Pazarlama Müdürü ve Genel Müdür Vekili olarak göreve atandı.

Sakarya Fidan AŞ’de Yeni Görevlendirme

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ağaç ve Peyzaj AŞ’de uzun yıllar Pazarlama Şefi olarak görev yapan Uğur Pulat,  Sakarya’da yeni faaliyete giren Sakarya Büyükşehir Belediye’si bünyesinde kurulan Sakarya Fidan AŞ'nin Genel Müdür Vekili olarak göreve atandı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ağaç ve Peyzaj AŞ’de 15 yıllık bilgi ve deneyim birikimine sahip Uğur Pulat, Sakarya Fidan AŞ'de hedefinin ilk ayda satışlara başlamak olduğunu ve ihracatı hedeflediğini belirtti. En kısa sürede Türki Cumhuriyetlere ve Ortadoğu’ya bitki satışına başlamak istediklerini ifade etti. Özellikle ağaç grubunda, yapraklı ve çalı türlerinde Sakarya Türkiye’nin en önemli bölgelerindendir, son süreçte yaşanan ekonomik sıkıntılara rağmen üreticilere nefes aldıracak çalışmalarla, kısa sürede satın alma faaliyetlerine başlayacaklarını söyledi.


Paylaş: 

Diğer Haberler