PLANT ÖDÜLLERİ’NE YILDIZ YAĞMURU

Süs Bitkisi ve Peyzaj Mimarlığı sektörünün en prestijli ödülü ‘Plant Ödülleri’ ikinci kez veriliyor. Plant Ödülleri 2015-2016 gala gecesi 17 Şubat 2017’de Zorlu PSM’de yıldız sanatçıların katılımıyla gerçekleşecek.

PLANT ÖDÜLLERİ’NE  YILDIZ YAĞMURU

Plant Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Dergisi tarafından ikincisi düzenlenecek olan ‘Plant ÖdülleriNULL, 17 Şubat Cuma akşamı Zorlu Performans Sanatları Merkezi - Ana Tiyatroda gerçekleşecek. Plant Ödülleri 2015-2016 ödül gecesi yıldızları ağırlayacak. Sunuculuğunu ünlü radyocu Kadir Çöpdemirin yapacağı Ödül Töreni öncesi, Zorlu PSM - Meydan Fuayede düzenlenecek olan kokteylde Orhan Ölmez şarkılarıyla geceye renk katarken, Anadolu Motifleri Modern Dans Topluluğunun gösterisiyle misafirler coşacak. Sektörün yıldızlarının ödüllendirileceği geceye sektör, iş, siyaset, magazin ve spor dünyasından da davetliler katılacak. Plant Ödülleri 2015-2016 gala konserini ise pop müziğin sevilen sesi Ferhat Göçer yapacak.

Plant Ödülleri 2015-2016 gala gecesinde birçok ünlü isim de boy gösterecek. Spor dünyasının duayenlerinden Şansal Büyüka yine geceye katılacak isimler arasında. Sanat ve spor camiasından birçok ünlü isim daha geceye iştirak edecek.

 

 

 


Paylaş: 

Diğer Haberler