PLANT DERGİSİ’NDEN BAŞKAN GÖKÇEK’E ÖDÜL

Başarılı çalışmalara imza atanları ödüllendiren dergimiz, ‘2013 Yılı En İyi Proje Ödülü’nü Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’e verdi.

PLANT DERGİSİ’NDEN BAŞKAN GÖKÇEK’E ÖDÜL

PLANT ÖDÜLLENDİRİYOR

Plant Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Dergisi olarak alanlarında başarı olan, yaptıkları çalışmalar ile sektöre ve doğaya katkı sağlayan isimleri ödüllendiriyoruz. Bu kapsamda Kuzey Ankara Projesi ile ‘2013 Yılı En İyi Proje Ödülü Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçekin oldu. Plant Dergisi İmtiyaz Sahibi Hüseyin Remzi Adıyaman, Yazı İşleri Müdürü Seda Kılıç ve www.plantdergisi.com sitesi editörü Esengül Çelenk, Başkan Melih Gökçeki makamında ziyaret ederek, plaket takdim etti.

 

GÖKÇEKTEN ÖVGÜ

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, dergimizi yakından takip ettiğini, içerik ve görsel olarak oldukça başarılı bulduğunu belirtirken, ekibimizi tebrik etti. Ziyaret sırasında dergiyi daha önce incelediğini vurgulayan Başkan Melih Gökçek, dergi hakkında detaylı bilgi aldı. Plant Dergisi ekibine geniş bir zaman ayıran Başkan Gökçek, hayata geçirmeyi planladıkları projeler ile ilgili de açıklamada bulundu. Ankara için peyzaj ve süs bitkiciliği ile yakından ilgilendiğini söyleyen Gökçek, daha yeşil bir Ankara için çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

 

 

 

As Plant Landscape and Ornamental Plants Magazine we are rewarding names who have success on their work and contributing to the industry and nature . In this context, Best Project Award 2013 has given to Mayor of Ankara Metropolitan Mr. Melih GÖKÇEK with "North Ankara Project".

 

 


Paylaş: 

Diğer Haberler