Peyzaj Mimarları Odası’ndan Alinur Aktaş’a Ziyaret

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yasin Otuzoğlu, Genel Sekreteri Özay Yerlikaya ve şube başkanlarının bulunduğu heyet Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ı makamında ziyaret etti.

Peyzaj Mimarları Odası’ndan Alinur Aktaş’a Ziyaret

 

Ziyarette Tarım Peyzaj A.Ş. Genel Müdürü Semih Polat ve Tarım Peyzaj A.Ş. Yeşil Alan Bakım ve Çevre Düzenleme Genel Müdür Yardımcısı Yıldız Geyik'in de bulundu. Ziyarette Odanın oragnizasyonunda devam eden 14. PMOGenç Yaz kampı faaliyetleri ve Bursa'nın doğal, kültürel ve tarihi peyzajı üzerine görüşülerek, iklim değişikliğine uyum ve etkilerinin azaltılması, kuraklık, yapı ruhsatı aşamasında peyzaj projelerinin istenmesi ve diğer mesleki konular hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. Ziyarette Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'a, 14. PMOGenç Yaz Kampı'na katkılarından dolayı teşekkür plaketi takdim edildi.

 

Oda tarafından yapılan açıklamada; "Odamızı temsilen 15. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Yasin Otuzoğlu, Genel Sekreteri Özay Yerlikaya, Odamız Bursa Şube Yönetim Kurulu Başkanı Fulya Akfidan Sevim, İzmir Şube Yönetim Kurulu ve İzmir Demokrasi Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Nurdan Erdoğan, Bursa Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Gül Sayan Atanur, Oda Teknik Personeli Hüseyin Burak Sevim ve 14. PMOGenç Yaz Kampı katılımcısı PMOGençli öğrencilerimizi temsilen Ahmet Fadıllıoğlu, Alperen Öksüz, Tuğba Akkuş, Gökçen Özge Kuruk, Betül Alınca ve Berat Kantar katılmıştır" denildi.

 


Paylaş: 

Diğer Haberler