Peyzaj Mimarları Hatay’da Buluştu

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası Yönetimi Hatay İl Temsilciliği ve üyelerle Hatay’da bir araya geldi. Yapılan görüşmelerde Oda faaliyetleri ve peyzaj mimarlarının sorunları ele alındı.

Peyzaj Mimarları Hatay’da Buluştu

Ziyaretin ardından Oda tarafından yapılan açıklamada, "TMMOB Peyzaj Mimarları Odası Hatay İl Temsilciliği ve temsilciliğe bağlı üyelerimiz ile 30 Haziran 2022 tarihinde toplantı gerçekleştirilmiştir. Toplantıda Odamız faaliyetlerinin anlatılmasının yanı sıra, üyelerimizden gelen kadro sorunu, ruhsat projeleri, Büro Tescil Belgesi, PMOGenç, staj ve hukuki mücadeleler başta olmak üzere tüm mesleki konular görüşülmüştür" denildi.

 

Ziyarete Odayı temsilen 15. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Yasin Otuzoğlu, Genel Sekreteri Özay Yerlikaya, Yönetim Kurulu Üyeleri Şükran Şahin ve Cem Atik, ayrıca Adana Şube 15. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Aygün, Yazmanı Özlem Aytok, Adana Şube Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Ali Derse, Hatay İl Temsilcisi Aylin Salıcı, Hatay İl Temsilciliği Yönetim Kurulu Üyeleri İlkay Karaali, Onur Güngör, Sabriye Melis Çinçinoğlu, Baran Kutlay, Erkan Güzeldemirci, Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Bölüm Başkanı Mehmet Akif Erdoğan ve Bölüm Öğretim Üyeleri ile İskenderun Teknik Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü Öğretim Üyeleri ve Temsilciliğe kayıtlı üyeler katıldı.

 


Paylaş: 

Diğer Haberler