OGM’de Depremzedeleri Ağırlandı

Orman Genel Müdürlüğü, Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişci'nin katılımıyla deprem bölgesinden gelerek Orman Genel Müdürlüğü’ne ait sosyal tesislerimizde misafir edilen, misafirlere iftar yemeği verildi.

OGM’de Depremzedeleri Ağırlandı

 

Tarım ve Orman Bakan Yardımcılarımız Dr. Nihat Pakdil, Veysel Tiryaki, İbrahim Yumaklı'nın da katıldığı iftar yemeğinde depremzedeler ve kurum personeli birlikte oruçlarını açtı.

 

Orman Genel Müdürlüğü yemekhanesinde düzenlenen iftar programında, Tarım ve Orman Bakanımız Prof. Dr. Vahit Kirişci depremzede vatandaşları masalarında tek tek ziyaret ederek sohbet etti. Deprem bölgesindeki her vatandaşımızın acısı acımız, yarası yaramızdır diyerek, şu şekilde konuştu:

"Bizlerin birlik ve bütünlük içinde, el ele verdiğimiz takdirde içerisinden çıkamayacağımız hiçbir durum yoktur. Deprem bölgesinde her bir kardeşimizin acısı acımız, yarası yaramızdır. Tüm bakanlık birimlerimiz gibi Orman teşkilatı da tüm imkanlarıyla ilk andan şu ana dek deprem bölgesinde var oldu. Vatandaşımızın ısınma problemini OGM çözmüştür. Ayrıca şu an bölgede enkaz kaldırma işlemleri devam ediyor. Hem enkaz kaldırma hem de çok önemli sorun olan toz oluşumuna karşı da Orman Genel Müdürlüğü ekiplerimiz tüm gücüyle çalışıyor. Yaralarımızı birlikte saracağız. Hepinize hayırlı ramazanlar diliyorum" şeklinde konuştu.

 


Paylaş: 

Diğer Haberler