Ödemiş Sergisi 18. Yılında Kapılarını Açmaya Hazırlanıyor

2-5 Kasım tarihleri arasında ödemiş belediyesi açık fuar alanında üreticiyle tüketiciyi buluşturmak için kapılarını 18. kez açıyor.

Ödemiş Sergisi 18. Yılında Kapılarını Açmaya Hazırlanıyor

 

Yaklaşık 102 firmanın katılımcı olarak yer aldığı sergide bölgede yetişen tüm ürünleri bir arada görmeniz mümkün. Gerek katılımcıların gerekse ziyaretçilerin büyük ilgi gösterdiği sergi son yıllarda mesleki bir şölen haline dönüşmüştür.

 

Organizasyonun ev sahipliğini yapan Ödemiş Süs Bitkileri Üreticileri Birliği yeşilin izinde gururla yürümek ve gelecek nesillerin de aynı yeşil iz üzerinde yürüyebilmesi adına 2019 yılında başlattığı "İklim Krizinin Etkileri Hakkında Farkındalık Yaratmak" olan temasını bu sene de devam ettiriyor.

 

odemis

 

Ödemiş Süs-Bir Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ardıcak "Daha yaşanabilir bir dünya için, planlı kentleşme ve iklim kriziyle mücadelede en etkili yolun ağaçlandırmayla mümkün olacağına inanıyor bu yüzden tüm kamu kurumlarını ve siyasi liderleri bu konuda çalışmaya ve çalışmalarımıza destek vermeye davet ediyorum. Ödemiş yeşil endüstrinin merkezidir, başkentidir. Ödemiş bu sektörün mihenk taşıdır, bu sektör bu bölge hak ettiği yere gelecektir. Sizleri 18. Ödemiş süs bitkileri ve fidancılık sergisine davet ediyor hasretle buluşmayı diliyorum" diyerek tüm sektörü sergi organizasyonuna davet etti.

 


Paylaş: 

Diğer Haberler