ÖDEMİŞ’TE FUAR ALANI İÇİN KALICI ÇÖZÜM ARAYIŞLARI

ÖDEMİŞ’TE FUAR ALANI İÇİN KALICI ÇÖZÜM ARAYIŞLARI

SÜSBİR Yönetimi, 2014 yılı çalışma programı hedefleri içinde yer alan, Ödemiş Süs Bitkileri ve Fidancılık Sergisinin de düzenlendiği, fuar alanının fiziki koşullarının düzeltilmesi için örnek projeler hazırlattı.

Hazırlanan bu projeleri değerlendirmeye alan SÜSBİR yönetimi, düzenlediği toplantıda seçilen projeleri yerel yönetimle paylaştı.

Edip Güler Fidancılık Yönetim Ofisinde gerçekleştirilen sunuma Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem, Türkiye Süs Bitkileri Üreticileri Alt Birliği Başkanı Selahattin Altun, Ödemiş SÜSBİR Başkanı Hüseyin Cabbar, İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü İbrahim Altıntaş ve diğer müdürlük görevlileri katıldı.

Sunum sonrası bir değerlendirme yapan Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem, ‘Göreve gelir gelmez çalışmaya başladık. Kaynaklarımızı iyi değerlendirerek söz verdiğimiz hizmetleri tamamlayacağız. Arkadaşlarımız çok güzel projeler hazırlamış. Ödemiş için elimizden geleni yapacağız dedi.

Konuyla ilgili görüşlerini dile getiren Ödemiş SÜSBİR Başkanı Hüseyin Cabbar, Ödemiş Süs Bitkileri ve Fidancılık Sergisinin fiziki koşullarının düzeltilmesi için PARKDER Başkanlığı yaptığı dönemden beri çaba gösterdiklerine dikkat çekti.

Cabbar, fuar alanının yeniden düzenlenmesinin tüm organizasyonlar açısından faydalı olacağını vurgulayarak, "İnşallah bu dönemde ilerleme kaydedeceğiz. Ancak biz bu yılki sergi için hazırlıklarımızı hız kesmeden sürdürüyoruz" diye konuştu.

Ödemiş Süs Bitkileri ve Fidancılık Sergisinin yapıldığı Ödemiş Belediyesine ait fuar alanı için planlanan örnek projelerin Sedir İzmir Peyzaj Mimarlığı Hizmetleri tarafından hazırlandığı bildirildi.

 


Paylaş: 

Diğer Haberler