KARDELEN FİDANCILIK’TAN KAHVALTI

Kardelen Fidancılık, Ödemiş Süs Bitkileri ve Fidancılık Sergisi boyunca düzenlediği kahvaltı geleneğini bu yıl da sürdürdü.

KARDELEN FİDANCILIK’TAN KAHVALTI

KAHVALTIDA BULUŞTULAR

Kardelen Fidancılık, her yıl düzenlenen Ödemiş Süs Bitkileri ve Fidancılık Sergisince verdiği kahvaltı geleneğini bu yıl da sürdürdü. 14-17 Kasım tarihleri arasında düzenlenen 9ncu Ödemiş Süs Bitkileri Sergisine katılanlar önce Kardelen Fidancılıkın ev sahipliğini yaptığı kahvaltıda buluştu.

 

GENİŞ KATILIM OLDU

Kardelen Fidancılıkın geleneksel hale getirdiği kahvaltıya Ödemiş Kaymakamı Abdullah Dölek başta olmak üzere sektörün önde gelen isimleri katıldı. Yöresel ürünlerin ikram edildiği kahvaltı büyük ilgi gördü.

 

SOHBET ETTİLER

Kahvaltıya katılan misafirleriyle tek tek ilgilenen firma sahibi Selahattin Altun, gelen davetlilere teşekkür etti. Kahvaltıda bir araya gelen sektör temsilcileri birbirleriyle sohbet ederek fikir alışverişinde bulundu. Sektör daha sonra sergi alanına hareket etti.

 

 

Kardelen Nurseries, has continued their breakfast tradition this year during the Ornamental Plants and Nursery Exhibition in ÖDEMİŞ district of İZMİR. Breakfast which local products are served was a large attendance. Company owner Mr. Selahattin ALTUN , has been closely involved with the guests who attended the breakfast.


Paylaş: 

Diğer Haberler