İSTANBUL AĞAÇ VE PEYZAJ A.Ş GENEL MÜDÜRÜ ALİ SUKAS’A ZİYARET

SÜSBİR Başkanı Ahmet DÜNDAR ve TÜRKTOB Başkanı Savaş AKCAN İstanbul Ağaç ve Peyzaj A.Ş. Genel Müdürü Ali SUKAS’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Görüşmede sektörün beklentileri Genel Müdüre iletildi.

İSTANBUL AĞAÇ VE PEYZAJ A.Ş GENEL MÜDÜRÜ ALİ SUKAS’A ZİYARET

SÜSBİR Başkanı Ahmet DÜNDAR ve TÜRKTOB Başkanı Savaş AKCAN İstanbul Ağaç ve Peyzaj A.Ş. Genel Müdürü Ali SUKAS’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Görüşmede sektörün beklentileri Genel Müdüre iletildi.

Yapılan ziyaretle ilgili SÜSBİR Başkanı Ahmet DÜNDAR;“ Ağaç A.Ş’nin üretici ile temasa geçip üreticiden doğrudan alım yapacağını öğrendik, bundan sonrası için Ağaç A.Ş.’nin işleyişiyle ilgili sayın Genel Müdürle hem fikir olduğumuzu memnuniyetle gördük.
Sayın Genel Müdür’e SÜSBİR Portal’ı anlattık. Aynı zamanda SÜSBİR Üyesi olan İstanbul Ağaç ve Peyzaj A.Ş.’nin SÜSBİR portalı bundan sonra daha aktif kullanacağının sözünü aldık. Sayın Genel müdür SÜSBİR portalın makul ve pratik olduğunu daha şeffaf bir işleyiş ve doğrudan alım için portalın önemli olduğunu söyledi. Ağaç A.Ş.’nin alım garantili üretim yaptıracak olması başta olmak üzere hemen her konuda hem fikir olduğumuzu gördük. İstanbul Peyzaj ve Ağaç A.Ş’nin artık ithal bitki almayacağını, üretici olmayandan alım yapmayacağını, direk yerinde görerek üreticiden alım yapacaklarını da sektörümüz adına büyük bir memnuniyetle öğrenmiş bulunuyoruz.” şeklinde değerlendirme yaptı.


Paylaş: 

Diğer Haberler