IŞIK PEYZAJ, ’2017 TÜRKİYE EN İYİ PEYZAJ MİMARLIĞI MARKASI’ ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜ

Türkiye’nin önde gelen peyzaj mimarlığı markalarından Işık Peyzaj, Global Brands Magazine tarafından emlak kategorisinde ’2017 Türkiye En İyi Peyzaj Mimarlığı Markası’ ödülüne layık görüldü.

IŞIK PEYZAJ, ’2017 TÜRKİYE EN İYİ PEYZAJ MİMARLIĞI MARKASI’ ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜ

Türkiyenin önde gelen peyzaj mimarlığı markalarından Işık Peyzaj, Global Brands Magazine tarafından emlak kategorisinde 2017 Türkiye En İyi Peyzaj Mimarlığı Markası ödülüne layık görüldü.

Türkiyenin önde gelen peyzaj mimarlığı markalarından Işık Peyzaj, Global Brands Magazine tarafından Emlak kategorisinde 2017 Türkiye En İyi Peyzaj Mimarlığı Markası ödülüne layık görüldü. Global Brand Awardsın, dünyanın en çok tanınan marka ödüllerinden biri olduğu, uzmanlık alanlarındaki farklı sektörlerde üstün performans gösteren şirketlere verildiği kaydedildi.

Ödülü alan şirketin, Türkiyede peyzaj mimarlığı alanındaki yenilik ve teknolojik ilerlemelerde öncülerden olduğu belirtilirken, Peyzaj Mimarları Odası, Plant Magazine ve diğer kuruluşlar tarafından Türkiyedeki peyzaj mimarlığı disiplinine yaptığı katkılardan ötürü pek çok ödüle kayık görüldüğü bildirildi. Ödülün, uluslararası platformda Global Marka olmak isteyen şirket için çok büyük öneme sahip olduğu aktarıldı.


Paylaş: 

Diğer Haberler