GROWER OF THE YEAR ÖDÜL TÖRENİNE TÜRKİYE’DEN KATILIM

AIPH Grower Of The Year ödül törenine Türkiye’den Süs Bitkileri ve Mamulleri İhracatçıları Birliği ile sektör temsilcilerimiz katılım sağladı.

GROWER OF THE YEAR ÖDÜL TÖRENİNE TÜRKİYE’DEN KATILIM

AIPH (Uluslararası Bahçecilik Üreticileri Birliği) tarafından, Royal FloraHolland, FloraCulture International (FCI) ve IPM Essen’in işbirliğinde düzenlenen Uluslararası Yılın Üreticisi yarışması, tüm dünyadan süs bitkileri sektöründeki firmaların katılımıyla gerçekleşmekte ve süs bitkileri endüstrisinde yer alan işletmelerin ekonomik etkinliğine, yenilikçilik düzeylerine, pazar eğilimlerine, çevresel standartlara verdiği öneme ve insan kaynaklarında izlediği politikalara ait performanslarını değerlendirerek ödüllendirmektedir.

IPM ESSEN

AIPH tarafından her yıl IPM Essen fuarı ile eşzamanlı olarak düzenlenen Uluslararası Yılın Üreticisi Yarışması (IGOTY), bu yıl da düzenlenen görkemli Ödül Töreni ile sahiplerini buldu. Törende süs bitkileri sektöründen uluslararası pek çok firma 5 farklı kategoride yarıştı ve ilk üçe giren başarılı firmalar ödüllendirildi. Kokteyl resepsiyonu ile başlayan gece gala yemeği ve ardından canlı sahne şovları ile devam etti.

TÜRKİYE’DEN KATILIM

Türkiye’den Süs Bitkileri ve Mamulleri İhracatçıları Birliği olarak Yönetim Kurulu Başkanı Osman Bağdatlıoğlu, Başkan Yardımcıları Lütfi Göbüş ve Ömer Gündeşlioğlu, Yönetim Kurulu üyeleri Erol Kaya, Yakup Göncüoğlu ile üye firmalardan oluşan 30 kişilik heyetin katılım sağladığı Gala Gecesi’nde, sektörün önemli paydaşları bir araya gelerek sektörün geleceğini değerlendirme ve etkin iş bağlantıları kurma fırsatı buldu.


Paylaş: 

Diğer Haberler