GLS GRUP A.Ş.’DEN KALİTE KONTROL LABORATUVARI

GLS GRUP A.Ş. kurmuş olduğu Ar-Ge ve Kalite Kontrol Laboratuvarı ile müşteri memnuniyetini artırırken aynı zamanda ürün kalite kontrolünü sağlamaktadır. Laboratuvardaki tüm raporlar otomatik olarak müşterilere mail yoluyla ulaştırılacaktır.

GLS GRUP A.Ş.’DEN KALİTE KONTROL LABORATUVARI

GLS GRUP A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren Ar-Ge ve Kalite Kontrol Laboratuvarı, yine grup iştiraki olan BAHCETURK AŞ ve ALTURK AŞ firmalarının hizmette bulunduğu müşterilerinin memnuniyetini artırıyor. Yapılan analizler, hizmet kalitesini arttırırken aynı zamanda da müşterilerine ürün güvenliğini sağlıyor. Olumlu geri dönüşler alınan Kalite Kontrol Laboratuvarı Ocak ayından bu yana hizmetini sürdürüyor. GLS GRUP A.Ş. yetkilileri laboratuvarı kurma amaçlarını şöyle açıkladı; "Kalite Kontrol Laboratuvarı ile sattığımız ürünlerin istenilen kalite ve standartta olmasını denetlemek, hem de müşterilerimizin torfa bağlı ürün güvenliğini sağlamaktır. Aynı zamanda bizim için üretim yapan torf üreticilerini kalite ve satandart bakımından denetlemektir."

 

 

ANALİZ RAPORU

 

Her üründen numune alındığını ve kalite kontrolünün sürekli olarak devam ettiğini hatırlatan Kalite Kontrol Sorumlusu Kimyager Enes Dede, "Gelen her tır ya da konteynırdan numune alınmakta ve bunun analizi yapılmaktadır. Alınan numuneler 1 yıl boyunca arşivimizde saklanmakta. Müşteri talep ettiği zaman analiz raporu ve şahit numune kendisine ulaştırılmaktadır. Ayrıca, çok yakında kullanıma geçireceğimiz modülle birlikte her analiz raporu müşterilerimize mail yoluyla otomatik olarak gönderilecektir" dedi.

 

 

R&D and Quality Control Laboratory that established within the structure of GLS Group Inc., is increasing the satisfaction of customers of group companies BAHCETURK Inc. and ALTURK Inc. Analyses that are made in laboratory are increasing  the quality of service at the same time providing product safety to customers as well.


Paylaş: 

Diğer Haberler