EN GÜZEL LALELER OSM’DE

Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında ‘Feruz Ertürer’in Objektifinden Laleler’ adlı fotoğraf sergisi Sakaryalı sanatseverlerin beğenisine sunuldu.

EN GÜZEL LALELER OSM’DE

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Nisan Kültür Sanat Etkinlikleri, ‘Feruz Ertürerin Objektifinden Laleler fotoğraf sergisinin açılışı ile devam etti. Ofis Sanat Merkezinde gerçekleştirilen programda konuşan sanatçı Ertürer, "Doğa ve gezi fotoğrafları üzerine çalışmalarımı sürdürüyorum. Bu kapsamda hazırladığım laleler sergisi inşallah şehrimizin kültür sanat hayatına katkı sağlar. Sergimin sanatseverlerle buluşmasına olanak sağlayan Büyükşehir Belediyesine ve bu kültür merkezini şehrimize kazandıran değerli Büyükşehir Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyorum" dedi.

 

Fotoğraflar 10 Mayısa Kadar Sergilenecek
Ertürerin konuşmasının ardından fotoğraf sergisinin açılışı gerçekleştirildi. Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Şube Müdürü Adem Turan, sanatçı Feruz Ertürere teşekkür ederek günün anısına hediye takdim etti. Ofis Sanat Merkezinde sanatseverlerin beğenisine sunulan fotoğraf sergisi 10 Mayıs Pazar gününe kadar ziyaret edilebilecek.


Paylaş: 

Diğer Haberler