DEV BULUŞMA 27 KASIM’DA İSTANBUL’DA

DEV BULUŞMA 27 KASIM’DA İSTANBUL’DA

25.000 metrekare alanda 300ün üzerinde küresel katılımcının en son ürün ve hizmetlerinin yer alacağı Flower Show Türkiye, 27-30 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek.

 

DAHA FAZLA KATILIMCI

Geçtiğimiz yıl 21 farklı ülkeden 286 katılımcı ile bir kez daha Avrasyanın en büyük bitki ve peyzaj fuarı unvanını elde eden fuar, bu yıl daha da gelişerek ve büyüyerek sektör profesyonellerini ağırlamaya hazırlanıyor. Değiştirilen sergileme düzeni ile yaklaşık yüzde 20 daha fazla katılımcı firmaya ev sahipliği yapması beklenen fuar, sektöre farklı bir heyecan ve ivme kazandırıyor. Flower Show Türkiye, ülkemizde sektörün önde gelen firmalarının katılımı yanı sıra, İtalya, Hollanda, Belçika, Yunanistan, Fransa gibi çok sayıda ülkeden firmaların ve özellikle Almanyanın Bakanlık nezdinde ülke katılımıyla da dikkat çekiyor.

 

BÜYÜK İLGİ BEKLENİYOR

2013 yılındaki fuarın kapanışının hemen ardından başlanılan tanıtım çalışmaları ise dünya genelinde aralıksız devam ediyor. IPM Essen ile başlayan Flower Show Türkiye 2014 lansmanı, fuar katılımları, dergi, internet reklam ve makaleleri ile sürüyor. Bu sayede ülkemiz üreticilerinin küresel profesyoneller ile bir araya getirilmesi sağlanarak, ihracat potansiyellerini arttırmalarına katkı sağlanıyor. Avrupa ve Asyanın buluştuğu bu ticari platformda, her iklim koşuluna ve toprak yapısına uygun yüzlerce çeşit bitki ve bitki üretiminde kullanılan ürünlerin yanı sıra, peyzaj uygulamaları, uygulama esnasında ve sonrasında kullanılan tüm materyaller, ziyaretçilerin beğenisine sunulacak. 2013 yılında 43 farklı ülkeden gelen toplam 9.581 ziyaretçi tarafından ilgi ile karşılanan fuara bu yıl da yurtiçi ve yurtdışından yoğun ziyaret bekleniyor.

 

SEKTÖRÜN EN ÖNEMLİ ETKİNLİĞİ

Türkiyede peyzaj ve süs bitkileri sektörünün ulaştığı seviye ve sektörün geleceğe dönük yol haritasının izlenmesine olanak sağlayan fuar, ulusal ve uluslar arası inşaat ve peyzaj proje firmaları, oteller, mezatlar, toptancılar, yapı marketleri (bahçe merkezleri) ve site yönetimleri gibi potansiyel alıcılar ile Türkiyedeki yüzlerce farklı belediye tarafından da ziyaret ediliyor. Sektörel konularda düzenlenen seminerler, Türk ve yabancı üretici birlikleri arası ikili görüşmeler gibi yan aktivitelerle daha da zenginleşen fuar, ulusal ve uluslar arası medya tarafından da yoğun ilgi ile karşılanıyor. Fuar sırasında gerçekleştirilecek canlı yayınlar, katılımcılar ile yapılacak röportajlar, onlarca ayrı ulusal TV kanalı ana haber bültenlerinde yer alacak fuar haberleri ile Flower Show Türkiye sektörün bölgedeki en önemli etkinliği olmaktadır.

 

27-30 KASIM TARİHLERİ ARASINDA

Peyzaj uygulamaları yanı sıra, geleceğe yönelik tasarlanan projelere ilham verecek yüzlerce bitki çeşidinin yer aldığı, uluslar arası çözüm ortakları bulunabilen, ihracata ve ithalata dönük stratejilerin belirlenmesinde rol olan sektörün dev fuarı, Orta Doğu, Avrupa ve Türkî Cumhuriyetler ağırlıkta olmak üzere 1.000den fazla küresel profesyonel ziyaretçiyi ağırlıyor. Ayrıca birçok uluslar arası sektörel dergi ve yayın tarafından da takip edilen Flower Show Türkiyeye ilgili yayınlarda geniş şekilde yer verilerek, Türk Bitki ve Peyzaj sektörünün şaşırtıcı gelişiminden bahsediliyor. 27 - 30 Kasım 2014 tarihleri arasında ziyaretçileri ile buluşacak Flower Show Türkiye Fuarı sektör profesyonellerince heyecanla bekleniyor.

 

 

 

Eurasias largest plant and landscape exhibition, Flower Show Turkey Istanbul International Ornamental Plants, Landscape and Subindustry Trade Fair will welcome visitors 6th time in dates between 27- 30 November 2014 in Istanbul Fair Center. Last year Flower Show achieved once again the title of “the largest plant and landscape fair of Eurasia “with 286 participants from 21 different countries.


Paylaş: 

Diğer Haberler