ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ’NDE SÜS BİTKİLERİ ISLAHI KURSU

Çukurova Üniversitesi Biyoteknoloji Araştırma ve Uygulama Merkezi ‘Süs Bitkileri Islahı Kursu’ düzenliyor. Kurs, 21-23 Aralık tarihlerinde Adana’da gerçekleşecek.

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ’NDE SÜS BİTKİLERİ ISLAHI KURSU

Çukurova Üniversitesi Biyoteknoloji Araştırma ve Uygulama Merkezi 21-23 Aralık tarihleri arasında Adana’da ‘Süs Bitkileri Islahı Kursu’ düzenliyor. 3 gün devam edecek olan kursta şu isimler eğitim verecek;

Prof. Dr. İbrahim Baktır (Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi), Prof. Dr. Ercan Özzambak (Ege Üniversitesi), Prof. Dr. Nebahat Sarı (Çukurova Üniversitesi), Prof. Dr. Yeşim Yalçın Mendi (Çukurova Üniversitesi), Prof. Dr. Yıldız Aka Kaçar (Çukurova Üniversitesi), Doç. Dr. Soner Kazaz (Ankara Üniversitesi), Doç. Dr. Ali Ramazan Alan (Pamukkale Üniversitesi), Yrd. Doç. Dr. Songül Sever Mutlu (Akdeniz Üniversitesi), Yrd. Doç. Dr. Bahadır Altun (Ahi Evran Üniversitesi), Dr. Özgül Karagüzel (Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı), Dr. Kamil Erken (Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı), Dr. Pembe Çürük (Çukurova Üniversitesi), Dr. Fatih Gülbağ (Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı), Dr. Serdar Erken (Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı), Zir. Yük. Müh. Yasemin İzgi Saraç (Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı), Zir. Müh. Ayşe Serpil Kaya (Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı), Zir. Müh. Meral Aslay (Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı).


Paylaş: 

Diğer Haberler