ÇİÇEKÇİLERDEN BURSA BÜYÜKŞEHİR’E ZİYARET

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ve Yalova’daki çiçek birlikleri temsilcileri, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’yi ziyaret ettiler.

ÇİÇEKÇİLERDEN BURSA BÜYÜKŞEHİR’E ZİYARET

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ve Yalova’daki çiçek birlikleri temsilcileri, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun ardından Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’yi ziyaret ederek, Süs Bitkileri sektörü ele aldılar.

BİLGİ VERDİLER

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral beraberinde; YASBİR (Yalova Süs Bitkileri Üreticileri Birliği) Başkanı Hüseyin Aysan ve yönetim kurulu üyeleri, SÜSBİR (Süs Bitkileri üreticileri Alt Birliği) ve GARDEN A.Ş. (Yalova Garden Süs Bitkileri Tarım Sanayi Ve Ticaret A.Ş) Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte, Altınova Belediyesi’nin Çiçek Mezadı ve Hali Projesi hakkında Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’yebilgi vererek, görüş alışverişinde bulundular. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe de projenin şekillenmesiyle birlikte gerekli desteklerin verileceğini söyledi.

TEŞEKKÜR ETTİ

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’yi ilçede kuracakları Süs Bitkileri Mezatı Projesiyle ilgili ziyaret ettiklerini ifade eden Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Recep Altepe Başkanımıza YASBİR ve Süs Bitkileri Üreticilerimiz le birlikte ziyaret ederek, Altınova’da kuracağımız Süs Bitkileri Mezatı ile ilgili bilgilendirme de bulunduk. Konuyla ilgili Recep Başkanımızın ve ekibinin bizlere önerileri ve tavsiyelerini aldık. Recep Başkanımıza yoğunluğu için de bizlere vakit ayırması ve görüşleri için çok teşekkür ediyoruz” dedi.Paylaş: 

Diğer Haberler