Çiçek Festivali 25’inci Yılında

Bayındır Belediyesi tarafından bu yıl 25-28 Nisan tarihleri arasında düzenlenen 25. Bayındır Uluslararası Çiçek Festivali sona erdi.

Çiçek Festivali 25’inci Yılında

 

Festivalde birbirinden renkli stantlar yer aldı ve ilgi oldukça yoğundu. Bölgenin en büyük etkinliklerinden biri olan Bayındır Uluslararası Çiçek Festivali, her sene özlemle bekleniyor ve bu yıl da ziyaretçiler mis kokulu çiçeklerle dolu stantlarla keyifli bir festival deneyimi yaşadılar.

 

Festivalin ikinci gününde, şehir stadyumunda Sakiler sahne alırken, üçüncü gün ise İrem Derici konseriyle tamamlandı.

 

Festival sonrasında bir mesaj yayınlayan Bayındır Belediye Başkanı Davut Sakarsu, "Bu sene 25. kez düzenlediğimiz Bayındır Uluslararası Çiçek Festivali'ni, dolu dolu geçen dört günün ardından, sizlerin değerli katılımıyla gerçekleştirdik. Başta emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma, Kaymakamlığımıza, İzmir Büyükşehir Belediyemize, güvenlik güçlerimize, tüm Sivil Toplum Kuruluşlarımıza, tüm çiçek üreticilerimize, esnafımıza ve tüm hemşehrilerime minnettarlığımı sunuyor, Çiçek Festivalimizi ziyaret eden ve değer katan tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum. 26. Festivalimizde buluşmak üzere..." dedi.

 


Paylaş: 

Diğer Haberler