BAKAN EROĞLU’NDAN PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞܒNE ZİYARET

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Karacasu yolu üzerindeki Bolu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nü ziyaret ederek, seralarda incelemelerde bulundu.

BAKAN EROĞLU’NDAN PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞܒNE ZİYARET

Orman ve Su İşleri Bakanlığının çalışmaları hakkında bilgiler vermek ve çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Pazartesi günü Boluya gelen Orman ve Su İşleri Prof. Dr. Bakanı Veysel Eroğlu, Bolu Valiliği, Bolu Belediye Başkanlığı ve AK Parti İl Başkanlığı ziyaret etti. Resmi programını tamamlayan Bakan Eroğlu, daha sonra sürpriz bir kararla Bolu Belediyesinin Karacasu yolu üzerindeki Park ve Bahçeler Müdürlüğüne geçti.

Ödüllü seraları gezdi

Bakan Eroğlu, burada kendisine eşlik eden Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve beraberindekilerle topraksız tarım ARGE çalışmalarının yapıldığı domates serası, tropikal bitkiler serası, kesme çiçek serası, dış ve iç mekân bitkileri üretim seralarını gezdi ve çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Domatesin tadına baktı

İnceleme gezisinde ayrıca, Bakan Eroğluna topraksız tarım serasında yetiştirilen domateslerden  ikram edildi. Bakan Eroğlu, ikram edilen domatesin tadına bakarak, çok lezzetli olduğunu söyledi.

Başkan Yılmaz ve ekibine teşekkür etti

Seralarla ilgili de görüşlerini paylaşan Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, Bolu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü bünyesinde diğer belediyelere örnek teşkil edecek önemli çalışmalara imza atıldığını kaydederek, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ile diğer emeği geçenleri kutladı.

Sürpriz ziyarette Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğluna; Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Seben Belediye Başkanı Süleyman Özbağ ve AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, Park ve Bahçeler Müdürü Aylin Aydın eşlik etti.


Paylaş: 

Diğer Haberler