Bahçe Market’in Yeni Şubesi Ataşehir'de Açıldı

İstanbul’da hizmet veren Bahçe Market’in yeni şubesi Ataşehir’de açıldı. Geniş ürün profiliyle hizmet veren Bahçe Market’te meyve, sebze tohumlarından fidan türlerine kadar her şey bulunuyor.

Bahçe Market’in Yeni Şubesi Ataşehir'de Açıldı

Şehir peyzajının ve hobi bahçelerinin öne çıktığı son yıllarda ‘Bahçe Market'e olan ilgi de artıyor. İstanbul Ağaç ve Peyzaj AŞ bu ihtiyacı karşılamak adına on birinci Bahçe Market Şubesi'ni Ataşehir'de hizmete açtı.

 

Ağaç ve Peyzaj AŞ tarafından yapılan açıklamada, "Bahçe Marketlerin hem ilki hem de en büyüğü Alibeyköy'de bulunuyor. Yeşili bünyesinde barındıran Bahçe Market halkasına son olarak 16 Haziran'da Ataşehir ilçe merkezinde açılan 11. market katıldı. Daha önce Anadolu Yakası'nda mini market olarak Karacahmet Mezarlığı, Göztepe 60. Yıl Parkı ve Pendik'te bulunan Bahçe Market, toplu ulaşımla rahatlıkla gidilebilen Ataşehir Bulvarı'nda hizmete girdi. Yedi dönümlük alanda konuşlanan market, 500 çeşit iç mekân bitkisi, 750 çeşit de dış mekan bitkisi ve saksı çeşitleri ile müşterilerini ağırlıyor. 60 araçlık otoparkı ise alışverişe gelenlere rahatlık sağlıyor" denildi.

 


Paylaş: 

Diğer Haberler