AĞAÇ A.Ş’NİN İFTARI SEKTÖRÜ BİR ARAYA GETİRDİ

Ağaç A.Ş’nin geleneksel iftarı sektörü buluşturdu. İstanbul Yenikapı’da gerçekleşen iftar programına İstanbul Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Daire Başkanlığı ile İstanbul Ağaç ve Peyzaj A.Ş ev sahipliği yaptı.

AĞAÇ A.Ş’NİN İFTARI SEKTÖRÜ BİR ARAYA GETİRDİ

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Daire Başkanlığı ile İstanbul Ağaç ve Peyzaj A.Şnin birlikte düzenlemiş oldukları geleneksel İftar programı İstanbul Yenikapı Ramazan Etkinlik Alanında geniş bir katılımla gerçekleşti. İftar programına tüm sektör temsilcileri iştirak etti. Sektörün neredeyse tamamı bu iftarda bir araya geldi.

Yenikapı Ramazan etkinlik alanındaki iftar programına, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Eyyüp Karahan, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Nihat Macit, Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Daire Başkanı İhsan Şimşek, İstanbul Ağaç ve Peyzaj A.Ş Genel Müdürü Faruk Kacır, daire başkanları, Park Bahçe ve Yeşil Alanlar ile Ağaç ve Peyzaj A.Ş çalışan ve aileleri ile sektörün temsilcileri katıldı.

İftar programına katılanlara hoş geldiniz diyen İstanbul Ağaç ve Peyzaj A.Ş Genel Müdürü Faruk Kacır, "Bizler sizlerle birlikte büyük bir aile olarak Peygamberimizin müjdelediği, Sahabenin surlarını aşındırdığı, ecdadımızın fethettiği dünyanın incisi bu mübarek şehri herkesin gıpta edip izleyeceği içinde yaşamaktan büyük keyif ve mutluluk duyduğumuz İstanbulu iyi bir İstanbul yapmak için İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Kadir Topbaş Başkanımızın riyasetinde geceli gündüzlü çalışmalarımıza devam ediyoruz" dedi.

 

Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Daire Başkanı İhsan Şimşek ise "Ramazanınızı tebrik ediyorum. İnşallah huzur içerisinde bir Ramazan geçirip; çünkü ülkemizin bugünlerde birlik beraberliği çok ihtiyacı var. Dualarımız huzur ve birlik beraberlik olması dileğiyle şimdiden huzurlu ve mutlu bir bayrama ulaşmanızı niyaz ediyorum" diye konuştu. 


Paylaş: 

Diğer Haberler