AĞAÇ AŞ’DEN GELENEKSEL İFTAR

İstanbul Ağaç ve Peyzaj A.Ş. ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlediği geleneksel iftar programı bu yıl da sektör temsilcilerini Ramazan sofrasında buluşturdu.

AĞAÇ AŞ’DEN GELENEKSEL İFTAR

İstanbul Ağaç ve Peyzaj A.Ş.’nin geleneksel hale getirdiği iftar programı cumartesi (20.06.2015) günü Yenikapı’da gerçekleşti. İstanbul Ağaç ve Peyzaj A.Ş. ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin ortaklaşa gerçekleştirdiği iftara kurum çalışanları, sektör temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı. İftara SÜSBİR Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Altun, Ödemiş SÜSBİR Başkanı Hüseyin Cabbar, İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Yeşil, İstanbul Ağaç ve Peyzaj A.Ş. Genel Müdürü Murat Ermeydan, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Daire Başkanı Mehmet İhsan Şimşek ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Eyyüp Karahan programda hazır bulundu. Ermeydan ve Şimşek misafirleri tek tek karşılayarak yakından ilgilendiler.

 

İSTANBUL’A 40 BİN AĞAÇ

İftarda bir konuşma yapan İstanbul Ağaç ve Peyzaj AŞ Genel Müdürü Murat Ermeydan, Ramazan’ın birlik beraberlik olduğunu hatırlatarak ‘Biz büyük bir aileyiz’ dedi. İstanbul Ağaç ve Peyzaj AŞ’nin İstanbul gibi kadim bir şehre hizmet etmenin mutluluğunu yaşayan bir aile olduğunu söyleyen Ermeydan, “Dünyayı takip ederek sektörümüzde en ileri noktaya gitmeye çalışıyoruz. İstanbul’un peyzajının bugün bu noktaya gelmesinde çok büyük emekler var. 2015 yılı ilkler yılı oldu; dünyada 4.’sü düzenlenen Yeşil Çatı Kongresi İstanbul’da gerçekleştirildi. Dünyanın en büyük lale halısı Sultanahmet’te İstanbullularla buluştu. Türkiye’nin ilk lale müzesi Emirgan’da açıldı. Ve bu yenilikler devam edecek. Bu yıl İstanbul’a 40 bin yetişkin yerli ağaç diktik” diye konuştu.

 

AYRILMAZ KARDEŞLER

Ermeydan’ın ardından kürsüye gelen İstanbul Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Daire Başkanı Mehmet İhsan Şimşek, Ramazan’ın kardeşlik ve birlik duygusunu geliştirdiğini söyledi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Park Bahçeler ile İstanbul Ağaç ve Peyzaj AŞ’nin de ayrılmaz birer kardeş olduğunu ifade eden Şimşek, Ramazan’ın hayırlı olmasını diledi.

 

ÖRNEK GÖSTERİLEN BİRLİKTELİK

 

Gecede son konuşmayı yapan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Eyyüp Karahan ise konuşmasında şunları ifade etti: “Park Bahçeler ve İstanbul Ağaç AŞ’nin birlikteliği artık efsane oldu. Herkes tarafından kıskanılan, büyükşehir belediyesinin diğer birimlerince de örnek gösterilen ortak çalışma oluştu. Park Bahçeler ile Ağaç ve Payzaj AŞ ne kadar çok İstanbul’a hizmet ederse azdır, bunun bilincindeyiz. Bu çalışmaların daha fazlasını da yapacağız; çünkü içinde bulunduğumuz ortam bizim ne kadar daha fazla çalışmamız gerektiğini hepimize anlatıyor. Bizler daha fazla çalışmalıyız, daha fazla insanların gönlüne girmeliyiz.” 


Paylaş: 

Diğer Haberler