AĞAÇ AŞ’DEN BAHAR ŞENLİĞİ

İstanbul Ağaç ve Peyzaj AŞ çalışanlarına özel olarak düzenlenen “4. Geleneksel Bahar Şenliği” 19 Mayıs Cuma günü gerçekleşti. Büyük bir coşku ile gerçekleşen Bahar Şenliği tüm çalışanları bir araya getirdi.

AĞAÇ AŞ’DEN BAHAR ŞENLİĞİ

İstanbul Ağaç ve Peyzaj AŞ çalışanlarına özel olarak düzenlenen “4. Geleneksel Bahar Şenliği” gerçekleşti. Büyük bir coşku ile gerçekleşen Bahar Şenliği tüm çalışanları ve ailelerini bir araya getirdi. Bahar Şenliğinde konuşan İstanbul Ağaç ve Peyzaj AŞ Genel Müdürü Faruk Kacır; “Ailelerimizle hep beraber güzel vakit geçirmek, bir arada olmak için buradayız. Bizim büyük bir aile olduğumuzu her zaman hissettiren ekip arkadaşlarımla böyle güzel bir bahar şenliğinde bir arada olmaktan mutluluk duyuyorum. Geçtiğimiz yıl içerisinde 15 Temmuz gibi zor zamanlardan geçtik. En zor zamanlarda bile büyük bir aile olduğumuzu hissettik. İş hayatımızda başarıya odaklanmak, çok çalışmak, özverili olmak ve işini keyifle yapmak önemlidir. Keyifle geçirdiğimiz anlarımızın artmasını diliyorum. Siz varsanız, Biz varız.” şeklinde konuştu.

Bahar şenliği sahne etkinliklerinde; çocuk şarkıları, Hacivat – Karagöz gösterileri, Keloğlan gösterisi, jonklör, palyaçolar şişme maskotlar yer aldı. Bubble (Köpük) şov, Halat çekme yarışması, yoğurt yeme yarışması gerçekleşti. Voleybol, mini futbol spor etkinlikleri yer aldı. Top havuzu, zıpzıp, kaydırak, tırmanma duvarı, sumo güreşi çocukların ilgiyle katıldığı etkinlikler oldu.


Paylaş: 

Diğer Haberler