ABDULLAH OKUL ve EKİBİNDEN PLANT’A ZİYARET

SÜSBİR 9. Olağan Genel Kurulu Yönetim Kurulu adayı Abdullah Okul ve ekibi Plant Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Dergisi’ni ziyaret etti.

ABDULLAH OKUL ve EKİBİNDEN PLANT’A ZİYARET

SÜSBİR genel kurulu öncesi yönetim kurulu adayları seçim çalışmalarına devam ediyor. SÜSBİR Yönetim Kurulu adayı Abdullah Okul ve ekibi Türkiye genelini dolaşarak SÜSBİR üyelerini ziyaret ediyoruz, hafta sonu gerçekleşecek seçim için destek istiyor. Sakarya’da da bir dizi temaslarda bulunan yönetim kurulu üyeleri burada üreticileri ziyaret etti, hedeflerini anlattı. Plant Dergisi’nin ofisini de ziyaret eden yönetim kurulu üyeleri, burada derginin çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Plant Dergisi İmtiyaz Sahibi Remzi Adıyaman ile görüşen Abdullah Okul ve beraberindekiler göreve geldikleri zaman nasıl bir çalışma izleyeceklerini anlattılar. Ziyarette SÜSBİR 9. Olağan Genel Kurulu Yönetim Kurulu adayları Abdullah Okul, Bünyamin Durukan, Hacı Murat Cihan, Yakup Göncüoğlu ve Mehmet Çıplaklı katıldı.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Plant Dergisi İmtiyaz Sahibi Remzi Adıyaman da Abdullah Okul ve arkadaşlarına başarılar diledi. Sektörün gülcü olabilmesi için ilk önce güçlü bir üretici birliğinin olması gerektiğini söyleyen Adıyaman, Abdullah Okul’un tecrübesinin aşikar olduğu ve diğer yönetim kurulu üyelerinin de heyecan ve tecrübesini SÜSBİR yönetimine katacaklarına inandığını ifade ederek seçimlerin sektör için hayırlı olmasını diledi.

SORUNLARI BİLİYORUZ

Hain darbe girişimi nedeniyle gerçekleştirilememiş olan SÜSBİR 9. Olağan Genel Kurulu’nun bu hafta sonu Ankara’da yapılacağını hatırlatan Abdullah Okul, tüm SÜSBİR üyelerinin seçimlere katılmasının önemine vurgu yaptı. Okul, SÜSBİR üyelerinin genel kurula katılarak oylarını kullanmalarını istedi. SÜSBİR yönetiminin bir ekip işi olduğunu vurgulayan Okul, bu amaçla 5 bölgeyi temsil edecek üyeleri listeye dahil ettiklerini söyledi. Bünyamin Durukan, Hacı Murat Cihan, Yakup Göncüoğlu ve Mehmet Çıplaklı ile birlikte çok çalışmaya söz verdiklerini söyledi. ‘Bir’ ve ‘Birlik’ olmaya inandıklarını söyleyen Okul, “Bir ve Birlik olabilmek için çıktığımız bu yoldu sorunları ve çözümleri biliyoruz. Sektörün oyuncusu olmaktan öte aktörü olmayı hedefliyoruz. Sektörün karınca gibi çalışanı olmak istiyoruz; çünkü sektörün potansiyeline ve vizyon sahibi işletmelerine inanıyoruz. Onlar da bizlere inansınlar” diye konuştu. Okul, öncelikli misyonlarının katma değeri olan büyüme, vizyonlarının ise fark yaratmak olduğunu kaydettiniz.


Paylaş: 

Diğer Haberler